KONST / Litografier / Färglitografi 13693418
nr 1369 3418
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, "Fågelliv Strömmen". Signerad, numrerad 344/360. Motivet: 62x42 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:24:54
19/12 17:55:01